poniedziałek, 7 stycznia 2013

UNIT4 TETA ma status Microsoft GOLD

Wrocławski producent systemów informatycznych nie tylko ponownie wykazał się spełnieniem rygorystycznych wymogów, jakie swoim partnerom stawia Microsoft, ale zyskał rekordową, jak do tej pory, ilość kompetencji.

UNIT4 TETA osiągnęła poziom Gold i Silver, aż w dziewięciu obszarach technologicznych – zwanych w programie partnerskim kompetencjami:
Gold OEM,
Gold Business Intelligence,
Gold Collaboration and Content,
Gold Application Development,
Gold Devices and Deployment,
Silver Hosting,
Silver Midmarket Solution Provider,
Silver Mobility,
Silver Data Platform.

Odnowienie statusu Microsoft GOLD dla UNIT4 TETA stanowi nie tylko dowód na to, że wrocławska spółka bardzo mocno współpracuje z Microsoft przy realizacji projektów informatycznych, ale co ważniejsze potwierdza kwalifikacje jej pracowników, posiadających na swoim koncie, aż 33 certyfikaty Microsoft (aby je uzyskać specjaliści UNIT4 TETA musieli m.in. zdać 85 egzaminów).

Zdobyte kompetencje świadczą o najwyższym stopniu wiedzy specjalistycznej UNIT4 TETA w zakresie rozwiązań firmy Microsoft oraz o pełnym zaangażowaniu firmy w konkretny obszar rozwiązań biznesowych. Partnerzy z kompetencją Gold należą do zaledwie 1 procenta partnerów firmy Microsoft na całym świecie, którzy osiągnęli tak wysoki poziom zaawansowania.

1 komentarz: